Malování na obličej

Malování na obličej a tělo

Malování na obličej (Facepainting) je třešničkou na dortu v našich aktivitách. Je nejoblíbenější a velmi žádané a my jej provádíme na té nejvyšší úrovni!


Provádíme též malování na tělo, tzv. Bodypainting.

Pro Bodypainting a Facepainting používáme profesionální barvy FX diamond, které jsou díky vysoké koncentraci pigmentu velmi jasné a zářivé, se super krycí schopností a vydatností pro pokrytí plochy. Barva na obličeji a těle je tak hebká, že ani nevíte , že jste namalováni.
Také používáme barvy Superstar, Mehron, Fusion bodyart , vše nezávadné a bez negativních reakcí na kůži. Pokud je podezření na citlivou pokožku, děláme testík na citlivost.


Malováním na obličej propadneme do světa barev a tajuplných bytostí. Děti se rázem promění v krásnou kočičku, spanilou princeznu nebo ledovou královnu. Stanou se hrůzostrašným kostlivcem, pravěkým dinosaurem nebo udatným rytířem a začne ta práva zábava. Není tajemstvím, že se touto atmosférou nechají strhnout i dospěláci, a vystřelí tak oslavu až do vesmíru a ještě dál.


Spojením našich služeb, vznikne nezapomenutelný zážitek. Nepřestaneme překvapovat malé i velké a taháme esa z rukávu jako kouzelník králíka z klobouku.

Potřebujete nalíčit na tematický ples? Ani toto nám není cizí, individuální přístup nás baví!

Potřebujete na své akci něco originálního? Například v podobě nahé modelky oděné pouze v barvách na tělo? I v těchto případech vyhovíme, máme bohaté zkušenosti a podobné akce měly vždy obrovsky úspěch.

Máte chuť se malování na obličej naučit? Pro zájemce pořádáme kurzy a zde si můžete splnit své sny a rozdávat radost kolem sebe.

Více informací poskytneme na Gillichova.m@gmail.com