Bumper ball

Bumberball je naše specialita, kterou využijete jak na dětské oslavě, tak na teambuildingových akcích. Co to ale Bumberball konkrétně je?
Tyto nafukovací balóny pochází z Nového Zélandu. Na rozdíl od původního sportu (zorbingu) zde však dolní končetiny zůstávají volné. Tato modifikace dává možnost Bumberbally využít v běžných hrách, ale bez obav z úrazu. Navíc jsou naše koule vyrobeny z prvotřídního TPU materiálu kombinujícího pevnost a pružnost s dlouhou životností.
Nejčastěji se Bumberbally využívají k hraní fotbalu. To ale není jediná možnost, jak je využít. Můžete se vžít do kůže objemných zápasníků sumo a snažit se soupeře dostat k zemi, nebo si trochu zaběhat při hraní štafety či hry na babu, záleží jen na Vaší fantazii. Děti často ani nepotřebují rámcové hry a zabaví se samy narážením a děláním kotoulů.
Co se týče velikosti, tak si u nás můžete vybrat až z 30 Bumberballů. Mohou je používat jak děti od 4 let, tak dospělí o váze do 130 kilogramů. Pro tuto zábavu nepotřebujete žádné další pomůcky. Postačí travnatá plocha o rozměrech 15x10m. Pokud se ve Vaší blízkosti nenachází žádné vhodné místo, dovezeme vlastní hřiště o velikosti 10x8m nebo Vám nabídneme možnost pořádat akci u nás v Klášterci nad Ohří, kde Vám zázemí poskytneme, zařídíme vše potřebné a ve všech případech Vás důkladně proškolíme.

Videa

Bumper Ball

Bumper Ball